Nagrody

Nagroda główna

Co tydzień: 3x wyścigowa przygoda na torze w supersamochodzie

Następne losowanie: N/D

Race icon

Co łączy technologię AERO w kleju CM 16 PRO z supersamochodami? Gładkość prowadzenia, precyzja pracy i niezwykła przyczepność. Przekonaj się sam!

Laureaci loterii pojadą na dwudniowy wyjazd, gdzie na torze będą mogli przetestować trzy z czterech dostępnych samochodów ze Stajni Devil Cars. Do dyspozycji będzie Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, KTM X BOW oraz auto Jamesa Bonda, czyli Aston Martin DB9.

Oprócz jazdy na 1050 metrach profesjonalnego toru będzie można wypróbować dodatkowe atrakcje takie jak alkogoogle czy troleje. Organizator zapewnia transport z Warszawy, nocleg w hotelu oraz wyżywienie.

Nagroda dodatkowa

Codziennie: karta paliwowa Orlen

Następne losowanie: N/D

Codziennie wylosujemy jedną kartę do zrealizowania na stacji paliw "Orlen" w całej Polsce

W ponad 1700 lokalizacjach możesz wykorzystać kartę na zakup dowolnego rodzaju paliwa (VERVA 98, VERVA ON, Eurosuper 95, Superplus 98, Olej napędowy, LPG, io100), kupno produktów w Stop Cafe i Stop Cafe Bistro oraz zakupu innych usług.

Limit na karcie może zostać wykorzystany jednorazowo lub przy kilku wizytach. Karta ważna jest 24 miesiące od daty jej aktywacji. Posiadacz karty korzysta z niej dowolnie do wyczerpania limitu lub terminu ważności.